Haberler

29.09.2017

 E-Commerce Academy Yurtiçi Kargo Sponsorluğunda Başliyor

E-ticaret sektörünün ülkemizde var olmaya başladığı 90’lı yıllardan günümüze kadar bu sektörde faaliyet gösteren öncü pek çok marka tarafından tercih edilen Yurtiçi Kargo, e-ticaret sektöründeki markaların ve tüketicilerin bilinçlenmeleri konusundaki çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede son olarak, performans pazarlama ajansı Mobitek tarafından kurulan E-Commerce Academy’nin 2017-2018 eğitim dönemi sponsoru oldu.

İstanbul,25.9.2017; İşletmelerin başarılı ve sürdürülebilir e-ticaret faaliyetleri için kargo süreçlerini de farklılaştırmaları gerektiğine inanan Yurtiçi Kargo, ülkemizde e-ticaret alanında hizmet sunan markaları, e-ticaret profesyonellerini ve e-ticarete yeni başlayan kobileri bir araya getirmek amacıyla 2016 yılında Mobitek tarafından kurulan E-Commerce Academy’nin 2017-2018 dönemi sponsoru oldu.

E-Commerce Academy tarafından her ay sektörün büyük oyuncularının ağırlandığı, dijital pazarlamanın bugünü ve yarınının konuşulduğu e-ticaret seminerlerinin ilki 28 Eylül 2017, Perşembe akşamı saat 18.00’da Workington Levent’te gerçekleşecek.

2017-2018 döneimin ilk konuşmacıları arasında Criteo Türkiye’nin ülke direktörü Murat Kalafat, Google'da DoubleClick Reklam Veren Ürünleri Satış Yöneticisi Berti Benbanaste, Gelir Ortakları Yönetici ortağı Emre Burdurlu ve Medyanet Dijital Reklam Satış Direktörü Metin Güleç yer alacak.

Yurtiçi Kargo’nun sponsorluğunu üstlenmiş olduğu e-ticaret seminerleri her ay farklı konu ve konukları ile dijital pazarlamayı konuşmaya devam edecek. ​​​