Haberler

07.07.2014

 Hava Kanallı Ambalajlar İle Hassas Gönderiler Yurtiçi Kargo'da Güvende

"Söz Verdiğimiz Gibi" sloganından hareketle Türkiye’nin dört bir yanına en güvenli ve en hızlı şekilde gönderi yapan Yurtiçi Kargo, hassas gönderilerde çığır açacak hava kanallı ambalaj uygulamasını tüm şubelerinde müşterilerinin hizmetine sundu.

Müşteri odaklı çözümleri ile dikkat çeken Yurtiçi Kargo, taşıma esnasında zarar görebilecek hassas ve kırılabilen ürünlerin uygun paketlenerek daha güvenli şekilde taşınmasını sağlayan hava kanallı ambalajları müşterilerinin hizmetine sundu.

5 farklı ölçüde satın alınabilecek olan hava kanallı ambalajlar, özellikle cep telefonları, tablet PC’ler ve diz üstü bilgisayarları ile farklı boyutlardaki cam şişeler gibi hassas gönderilerin etraflarını tamamen sararak, gönderilerin zarar görmemelerini ve kesinlikle darbeye maruz kalmadan, alışılmış Yurtiçi Kargo güvencesiyle, adrese teslim edilebilmelerini amaçlamaktadır.

Söz konusu hizmet hakkındaki detaylı bilgiye, Yurtiçi Kargo şubelerinin ve acentelerinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden ve 444 99 99 Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilecektir.