Haberler

08.08.2016

 GÖNDERİSİNİ YURTİÇİ KARGO AMBALAJLARI İLE PAKETLEYENLER KAZANIYOR

Yurtiçi Kargo, 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olacak “Büyük Avantaj Paketi Kampanyası” ile ambalaj ürünü satın alan müşterilerini ferahlatıyor.

Gönderilerini Yurtiçi Kargo ürünleri ile ambalajlayan müşteriler, taşıma, alıcıya bilgi, adresten alım ve adrese teslim gibi tüm kargo hizmetlerini tek bir paket halinde 7 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilecekler.

08.08.2016, Pazartesi; Kurulduğu günden bu yana, “Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareketle, müşteri odaklı çözümlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Yurtiçi Kargo, 30 Eylül 2016 tarihine kadar uygulanacak “Büyük Avantaj Paketi Kampanyası”na start verdi.

“Büyük Avantaj Paketi Kampanyası”, şehir içi veya şehir dışı standart gönderileri için ambalaj ürünü satın alan tüm Yurtiçi Kargo müşterileri için geçerli olacak. Satın alınan her ambalaj karşılığında taşıma, alıcıya bilgi, adresten alım ve adrese teslim gibi, müşterilerin gönderilerine dair tüm hizmetler, tek bir paket halinde 7 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak.

Yurtiçi Kargo müşterileri, adrese kurye çağırdıklarında veya Yurtiçi Kargo şube ile acentelerine giderek yapacakları gönderilerde “Büyük Avantaj Paketi”nden faydalanmak istediklerini belirleterek, söz konusu kampanyaya dahil olabilecekler.

“Büyük Avantaj Paketi Kampanyası” ile ilgili detaylı bilgiye Türkiye genelinde faaliyet gösteren 800’e yakın Yurtiçi Kargo şube ve acentesinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 nolu Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilmektedir. ​​​