Fiyat Hesaplama

Nereden?

Nereye?

İl Ülke
İlçe
İl
İlçe

Gönderi Türü

Lütfen yapmak istediğiniz gönderi türünü seçiniz.

Dosya / Evrak Adet (Lütfen Belirtiniz)
Paket / Koli
Toplam KG/DS (Hesaplayınız veya Giriş Yapınız)

Kullanılabilir Hizmetler ve Fiyatları

Aşağıda adresinizden adrese yapılacak gönderiler için; Adrese Kurye Çağırma Hizmeti, Taşıma Hizmeti, Adrese Teslimat Hizmeti dahil fiyatlar, Yurtiçi Kargo'nun her gün adrese teslimat yaptığı adresler için bilgi amaçlı olarak gösterilmiştir. Gönderiminizle ilgili gerçek fiyatlar, şubelerimizde yapılacak ölçüm ve tartım işlemi sonrasında oluşacaktır. Gönderinizi şubeye teslim etmeniz, alıcınızın gönderiyi şubeden teslim alması veya sigorta hizmetinin kullanılmaması durumunda ilgili hizmet fiyatları tarafınızdan alınmayacaktır.

İnternet şube hizmetimize üye olarak hem gönderilerinizi %25 indirimli yapabilir, gönderilerinizi online olarak otomatik izlemeye alabilir, hem de çok daha gelişmiş fiyat hesaplama araçları kullanabilir, dilerseniz de adresinize kurye çağırma işlemi ile ödemenizi online olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz. İnternet şubemizle ilgili detay bilgi almak ve üye olmak içintıklayınız..

Hizmet
Fiyat
(KDV hariç)
İnternet Şubesi Fiyatı
(KDV hariç)
Tahmini Teslim
Tarihi

Ek Hizmetler ve Fiyatları

Teslimat Bilgi Hizmeti

Alıcı Ön Bilgi Hizmeti

Teslimat Bilgi Hizmeti: Gönderinin teslim edilmesi ile göndericinin cep telefonuna gönderilen bir sms ile; kime hangi tarih ve saatte teslimat yapıldığının bilgisinin aktarımı hizmetidir.

Alıcı Ön Bilgi Hizmeti: Gönderiye dair taşıma faturasının kesilmesi ile yola çıkmadan önce gönderinin teslimat şubesi, tahmini teslim tarihi bilgilerinin alıcının cep telefonuna gönderilecek bir sms ile iletilmesi hizmetidir.

Tahmini teslim tarihi olarak gösterilen zamanlar bilgi amaçlıdır. Yurtiçi Kargo'nun her gün teslimat yapılan adreslere, belirli günlerde teslimat yapılan adreslere ve teslimat alanı kapsamı dışındaki noktalara göre bu bilgi değişebilir. Ekspres gönderi hizmetimiz VIP hizmeti'nin hangi noktalara geçerli olduğu ve kesin teslimat zamanlamaları için Yurtiçi Kargo şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

KG / DS Hesaplama Aracı

Gönderi Sepetiniz (0 Gönderi)

Toplam KG: -

Toplam DS: -

Toplam KG/DS:-

Yeni Gönderi

En (cm)En (cm)

Boy (cm)Boy (cm)

Yükseklik (cm)Yükseklik (cm)

Ağırlık (kg)Ağırlık (kg)

Adet (Lütfen Belirtiniz)Adet

"Kg / Ds" gönderilerinizi fiyatlamada kullanılan bir birimdir. Girdiğiniz cm cinsinden en, boy ve yükseklik bilgileri birbiri ile çarpılıp 3.000 'e bölünerek DS hacim bilgisi oluşturulur. Gönderinin ağırlığına dair girilen KG bilgisi ile DS hacim bilgisi birbiri ile karşılaştırılır ve hangisi büyük ise fiyatlamada Kg / Ds olarak o bilgi kullanılır. Aynı ebatta birden fazla gönderiniz için lütfen "ADET" kısmına ilgili miktarı giriniz. Eğer farklı ebatlarda gönderileriniz varsa her gönderi için en, boy, yükseklik, ağırlık ve adet bilgisi girişi yapıp "EKLE" fonksiyonu ile sepetinizi oluşturunuz. Gönderilerin en, boy veya yükseklik bilgilerinden herhangi biri 150 cm'i geçemez. Bu tip bir gönderiniz var ise lütfen şubelerimizle irtibata geçiniz. "Kg / Ds" gönderilerinizi fiyatlamada kullanılan bir birimdir. Girdiğiniz cm cinsinden en, boy ve yükseklik bilgileri birbiri ile çarpılıp 3.000 'e bölünerek DS hacim bilgisi oluşturulur. Gönderinin ağırlığına dair girilen KG bilgisi ile DS hacim bilgisi birbiri ile karşılaştırılır ve hangisi büyük ise fiyatlamada Kg / Ds olarak o bilgi kullanılır. Aynı ebatta birden fazla gönderiniz için lütfen "ADET" kısmına ilgili miktarı giriniz. Eğer farklı ebatlarda gönderileriniz varsa her gönderi için en, boy, yükseklik, ağırlık ve adet bilgisi girişi yapıp "EKLE" fonksiyonu ile sepetinizi oluşturunuz. Gönderilerin en, boy veya yükseklik bilgilerinden herhangi biri 150 cm'i geçemez. Bu tip bir gönderiniz var ise lütfen şubelerimizle irtibata geçiniz.