Parolular Kazanır Kampanyası

Bireysel Parolular

img-paro-kart.png

Parolu kart sahiplerine büyük fırsat !

Parolu kartınızla yapacağınız Standart ve VIP gönderiler, taşıma hizmet bedeli üzerinden %20 indirimli!

Kampanya Detayları;
  • %20 indirim, taşıma hizmet bedeli üzerinden uygulanacaktır. İndirim, fatura toplamından değil, sadece taşıma hizmeti bedeli (KDV hariç) üzerinden verilir. Tamamlayıcı ürünlerin fiyatları (Adres Alım, Adres Teslim ), indirim kapsamında değildir.
  • %1 Paropuan kazanımı, indirimli taşıma hizmet bedeli üzerinden hesaplanmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Yurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden gönderi yaparken Yurtiçi Kargo operatörüne, adresten alınan kargolarda ise Yurtiçi Kargo kuryesine kampanyadan faydalanmak istenildiği ve Parolu kart bilgileri iletilmelidir.
  • Bu kampanyada sağlanan indirim, diğer indirimler ile birleştirilemez. Yurtiçi Kargo, kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kurumsal Parolular

img-paro-kart.png

Yurtiçi Kargo Business Card sahiplerine %30 İndirim!

Yurtiçi Kargo Business Card ile firmanız adına yapacağınız Standart ve VIP gönderilerde, taşıma hizmet bedeli üzerinden %30 indirimli! Üstelik 5 kat Paropuan da hediye!

Kampanya Detayları;
  • %30 indirim, yalnızca “Business Card” üyesi firmalar için geçerli olup, taşıma hizmet bedeli üzerinden uygulanacaktır. İndirim, fatura toplamından değil sadece taşıma hizmeti bedeli (KDV hariç) üzerinden verilir. Tamamlayıcı ürünlerin fiyatları (Adres Alım, Adres Teslim) , indirim kapsamında yer almamaktadır.
  • %5 Paropuan kazanımı, indirimli taşıma hizmet bedeli üzerinden hesaplanmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Yurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden gönderi yaparken Yurtiçi Kargo operatörüne, adresten alınan kargolarda ise Yurtiçi Kargo kuryesine kampanyadan faydalanmak istenildiği ve Parolu kart bilgileri iletilmelidir.
  • Bu kampanyada sağlanan indirim, diğer indirimler ile birleştirilemez. Yurtiçi Kargo, kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Parolu kartınız yoksa size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden veya acentesinden Yurtiçi Kargo Parolu kartı temin edebilirsiniz.

Paro, Parolu kart sahibi tüm Parolulara, Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazandıran bir sistemdir.

Üstünde Paro yıldızı gördüğünüz her kart, Parolu karttır.

Parolu kartınızı kullanıp, Paro Yıldızlar Topluluğu’nun binlerce noktasında, Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazanabilirsiniz. Nakit de ödeseniz kazanırsınız, kredi kartıyla da ödeseniz kazanırsınız. Kazandıklarınızı yine Paro Yıldızlar Topluluğu’nda kullanabilirsiniz.

Parolu Yurtiçi Kargo Kartlar

Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için artık Yurtiçi Kargo’da kazandıran kartlar var. Yılboyunca kampanya uygulanan bu kartlar ile indirimin yanında kargo gönderdikçe puan kazanacak, kazandığınız puanlar ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında harcayabileceksiniz. Eğer kartınız yok ise Türkiye geneli tüm şubelerimizden başvurunuzu yapıp indirim ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hangi Yıldızlardan Oluşuyor?

Paro Yıldızlar Topluluğu’nda geçerli fırsatlar için www.paro.com.tr

Şu anda cüzdanınızda aşağıdaki kartlardan birisi ya da Worldcard’ınız varsa siz de Parolusunuz. Unutmayın tek bir Parolu kartla Paro Yıldızlar Topluluğunun binlerce noktasında tüm Paro avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için www.paro.com.tr

Yurtiçi Kargo Bireysel Paro Kart, Yurtiçi Kargo’nun paro uygulamaları çerçevesinde bireysel gönderileri bulunan müşterilere sunduğu, kazandıran bir karttır.

Yurtiçi Kargo Bireysel Paro Kart ile Yurtiçi Kargo’dan yapacağınız standart ve VIP gönderilerinizde yıl boyunca indirim ve kat kat Paropuanlar kazanacaksınız. Biriken Paropuanlarınızı Türkiye’nin önde gelen Paro Yıldızlar Topluluğu üyesi iş yerlerinde kullanabilecek ve yine bu markaların kampanyalarından faydalanabileceksiniz.

Parolu kartınız yoksa size en yakın şubemizden Yurtiçi Kargo Parolu kartı temin edebilirsiniz.

Kayıt olmak için

Yurtiçi Kargo Bireysel Paro Kart’ın size sunacağı fırsat ve indirimlerden faydalanmak için başvurunuzu Türkiye geneli 750’den fazla Yurtiçi Kargo şubesinden yapabilirsiniz.

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card, Yurtiçi Kargo’nun Paro sadakat uygulamaları çerçevesinde firmalara sunduğu kazandıran karttır.

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card’ınız size neler kazandırır?

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card’ınız ile Yurtiçi Kargo’dan yapacağınız standart ve VIP gönderilerinizde yıl boyunca indirim ve kat kat Paropuanlar kazanacaksınız.

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card sahipleri olarak ekstra Paropuan kazanabilirsiniz. Ayrıca size özel indirimlerden ve ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card sahibi firmalar hem gönderirken kazanacak hem de bu kart ile yapacağınız gönderilerde biriken Paropuanlarınızı Türkiye’nin önde gelen Paro Yıldızlar Topluluğu üyesi iş yerlerinde kullanabilecek ve yine bu markaların kampanyalarından faydalanabileceksiniz.

Ayrıca siz değerli Parolu Yurtiçi Kargo Business Card sahipleri için yapacağımız sürprizler de sizi bekliyor!

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card’ınızla Yurtiçi Kargo her zaman yanınızda...

Kayıt olmak için

Parolu Yurtiçi Kargo Business Card’ın size sunacağı fırsat ve indirimlerden faydalanmak için başvurunuzu Türkiye geneli 745’ten fazla Yurtiçi Kargo şubesinden yapabilirsiniz.