Parolular Kazanır Kampanyası

Bireysel Parolular

img-paro-kart.png  

Parolu kart sahiplerine büyük fırsat !

Parolu kartınızla yapacağınız Standart ve VIP gönderiler, taşıma hizmet bedeli üzerinden %20 indirimli!

Kampanya Detayları;
  • %20 indirim, taşıma hizmet bedeli üzerinden uygulanacaktır. İndirim, fatura toplamından değil, sadece taşıma hizmeti bedeli (KDV hariç) üzerinden verilir. Tamamlayıcı ürünlerin fiyatları (Adres Alım, Adres Teslim ), indirim kapsamında değildir.
  • %1 Paropuan kazanımı, indirimli taşıma hizmet bedeli üzerinden hesaplanmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Yurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden gönderi yaparken Yurtiçi Kargo operatörüne, adresten alınan kargolarda ise Yurtiçi Kargo kuryesine kampanyadan faydalanmak istenildiği ve Parolu kart bilgileri iletilmelidir.
  • Bu kampanyada sağlanan indirim, diğer indirimler ile birleştirilemez. Yurtiçi Kargo, kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Paro, sizi dinler ve tanır. İçinde bulunduğunuz ana göre ihtiyaçlarınızı belirler; alışverişlerinizden, hayata dokunduğunuz özel anlara kadar, hayatınıza değer katacak önerilerle yanınızda olan duyarlı markaları bir araya getirir.

Paro sizlere Büyük Adımlar, Özel Günler, Gülümseten Çözümler ve Alışveriş Zamanı kategorilerinde özel avantajlar ve hizmetler sunar. Paro Dünyası’nda yer alan değerli markalarla, evlilik hazırlığınızdan doğuma, özel günlerinizden hayatınızı kolaylaştıracak çözümlere kadar birçok konuda faydalar bulabilirsiniz.

Üstünde Paro yıldızı gördüğünüz her kart, Parolu karttır.

Parolu kartınızı kullanıp, Paro Yıldızlar Topluluğu’nun binlerce noktasında, Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazanabilirsiniz. Nakit de ödeseniz kazanırsınız, kredi kartıyla da ödeseniz kazanırsınız. Kazandıklarınızı yine Paro Yıldızlar Topluluğu’nda kullanabilirsiniz.

Parolu Yurtiçi Kargo Kartlar

Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için artık Yurtiçi Kargo’da kazandıran kartlar var. Yılboyunca kampanya uygulanan bu kartlar ile indirimin yanında kargo gönderdikçe puan kazanacak, kazandığınız puanlar ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında harcayabileceksiniz. Eğer kartınız yok ise Türkiye geneli tüm şubelerimizden başvurunuzu yapıp indirim ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Paro Dünyası 4 ana kategoride sizlere hizmet vermektedir.

Büyük Adımlar: İnsanın yaşam evresi içinde dönüm noktası niteliğinde olan mezuniyet, iş hayatına giriş, evlilik, çocuk sahibi olma gibi büyük adımların atıldığı evreler bulunuyor ve bu evrelerde bulunan müşterilerimizin ihtiyaçları da bir o kadar değişim gösteriyor. İlk etapta Büyük Adımlar kategorisinde bulunan “İyi ki Evleniyoruz” ve “Dikkat Çocuk Var” kulüpleriyle bu anların ihtiyaçlarına yönelik fayda ve hizmetlerle sizlerin yanında olmayı amaçlıyor.

Özel Günler: Burada sizlere, müşterilerine duyarlı markalar tarafından doğum günü, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, yılbaşı gibi özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz fayda ve hizmetler sunuluyor.

Gülümseten Çözümler: Bu kategori, sizlere duyarlı markaların hayatınızı kolaylaştırmak için sunduğu hizmetleri içeriyor. Ayrıca, evlenen ve çocuk sahibi olan veya olma yolunda olanlar için bu süreçlerinde onlara yardımcı olmaya çalışan özel asistans hizmetleri de sunuluyor.

Alışveriş Zamanı: Burada ise sizlere Paro Dünyası’nda yer alan üye markalarımızdan yaptığınız her alışverişten mutlaka bir fayda kazanmanız sağlanıyor, aynı zamanda özel sürprizler ve kampanyalar sunuluyor.

Paro Dünyası’nın ayrıcalıklarından faydalanabilmeniz için Paro üyesi olmanız gerekmektedir.

İki şekilde Paro üyesi olabilirsiniz.

1. Paro üyesi markalardan bir Parolu kart alıp, aktive ederek.

2. Herhangi bir Paro üyesi markanın kartına sahip olmaksızın cep telefonunuzu aktive ederek.

Aktivasyon işlemlerinizi www.paro.com.tr'yi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Alışveriş esnasında tek yapmanız gereken, ödeme yapmadan önce ilgili görevliye aktive ettiğiniz ya Parolu kartınızı ya cep telefonu numaranızı ya da aktivasyon kodunuzu vererek aşağıda gördüğünüz Paro üyesi markaların kampanya ve indirimlerinden yararlanıp, kartınızda biriken puanlarınızı gönlünüzce harcayabilirsiniz.

 

Paro Dünyası ile tanışmanız için www.paro.com.tr

Yurtiçi Kargo Bireysel Paro Kart, Yurtiçi Kargo’nun paro uygulamaları çerçevesinde bireysel gönderileri bulunan müşterilere sunduğu, kazandıran bir karttır.

Yurtiçi Kargo Bireysel Paro Kart ile Yurtiçi Kargo’dan yapacağınız standart ve VIP gönderilerinizde yıl boyunca indirim ve kat kat Paropuanlar kazanacaksınız. Biriken Paropuanlarınızı Türkiye’nin önde gelen Paro Yıldızlar Topluluğu üyesi iş yerlerinde kullanabilecek ve yine bu markaların kampanyalarından faydalanabileceksiniz.

Parolu kartınız yoksa size en yakın şubemizden Yurtiçi Kargo Parolu kartı temin edebilirsiniz.

 

Kayıt olmak için

Yurtiçi Kargo Bireysel Paro Kart’ın size sunacağı fırsat ve indirimlerden faydalanmak için başvurunuzu Türkiye geneli 750’den fazla Yurtiçi Kargo şubesinden yapabilirsiniz.

​​​​​​​​​​
​​​​