Bunları Biliyor musunuz?

Yurtiçi Kargo hem kurumsal hem de bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik 6 ana grupta 35 ten fazla farklı ürün sunmaktadır. Bu ürünler hakkında detay bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

​​

Sürdürülebilirlik çalışmalarına hiz kesmeden devam eden Yurtiçi Kargo, "Kargonuz Adresine, Ambalajı Doğa Teslim" sloganıyla, %100 doğada çözülebilir poşetleri kullanıcılarının hizmetine sundu.

1982 yılında Türkiye'nin ilk kargo şirketi olarak kurulan Yurtiçi Kargo, faaliyet göstermekte olduğu taşımacılık sektöründe, sürdürülebilirlik çalışmaları ile Dünya'nın can damarlarını koruma ve geliştirme aşamalarından oluşan dinamik bir süreç yaşamaktadır. Bu sürecin bir parçası olarak geri dönüşümlü kargo poşeti uygulamasını başlatan Yurtiçi Kargo'nun poşetleri, özellikle güneş ışığına maruz bırakıldığında hızlı bir şekilde okside olmakta ve doğayı kirletmeden kendiliğinden yok olmaktadır. Sözkonusu uygulama çerçevesinde Yurtiçi Kargo, her yıl tüketmekte olduğu yaklaşık 750.000 Kg civarındaki plastik tabanlı dosya poşetlerinin 12 ila 24 ay içerinde doğada çözülmesini sağlamaktadır.​

Yurtiçi Kargo olarak sizlerin hayatını daha da kolaylaştırmak amacı ile iPhone cep telefonları ve iPad’ler için Yurtiçi Kargo iPhone uygulaması, Android işletim sistemli cep telefonları için Yurtiçi Kargo Android uygulaması ve diğer tüm cep telefonları için m.yurticikargo.com mobil web sitesini hazırladık. Bu uygulamalar ile tüm hizmetlerimize tek tıkla ulaşabilir ve burada sunulan özel kampanyamız ile indirimli gönderi yapabilirsiniz.

Eğer bu hizmetlerin tümüne internet üzerinden ulaşmak ve kredi kartı ile ödeme dahil pek çok farklı hizmete ulaşmak isterseniz sizi internet şube hizmetimize bekliyoruz.

Tıklayın: http://bireysel.yurticikargo.com

Gönderi Kanalları